RF Systémy

Elektronická ochrana zboží v obchodech proti krádeži - Radiofrekvenční systémy DIALOC

Ochrana zboží - Ochrana zboží a předmětů v obchodech proti krádeži.

Radiofrekvenční /dále jen RF/ systémy nacházejí svoje využití zejména při ochraně konfekce, prádla a dalších textilních výrobků, obuvi a kožené galanterie, potravin, alkoholických nápojů a drogerie, sportovního zboží, keramiky, skla, hraček, apod. Výhodou RF systémů je jejich nižší pořizovací cena, jako nedostatek RF systémů se mohou považovat větší rozměry etiket, zejména samolepek. Pro maximální zvýšení úrovně ochrany se používají také přídavné detekční rámy  Metal Guard.nebo modernější Hyperguard navíc i s detekcí odcizených detacherů - uvolňovaní zámků pevných ochranných etiket,

Detekční brána může být vybavena jednoduchým horizontálním počítadlem návštěvníků, které slouží k orientačnímu přehledu návštěvnosti prodejny. Pro přesné měření návštěvnosti a následné použití statistik k marketingovým účelům využívají prodejní sítě náš profesionální systém počítání návštěvníků - CCS Counter.

Systémy Dialoc patří ke světové špičce mezi RF systémy, vyznačují se nadstandardní provozní spolehlivostí prakticky bez nároků na servis a zejména perfektní detekcí ve všech třech polohách ochranné etikety. Volbu vhodného RF systému, rozpětí detekčních antén a kombinaci vhodných ochraných prvků  ponechte na odbornících – pošlete poptávku a my vám navrhneme vhodné řešení.

Katalog vybraných produktů ke stažení: http://projekty.emisto.cz/acsystems/www/files/wysiwyg/Portfolio_Retail_Dialoc.pdf

RF Systémy
Rembrandt XP Mono Plex

RF Monoanténa o frekvenci 8,2 MHz má záběr detekce na obě strany, jako pro pevné/závěsné/ ochranné prvky, tak pro samolepící etikety. Je vhodná pro vchody s obyčejnými „90“ dveřmi nebo pro umístění doprostřed vchodu (vstupu) s celkovým záběrem až cca 200 cm podle typu použitého ochranného prvku.

RF Systémy
DC PleX

Velmi propracovaný design antény z průhledného čirého plexiskla odolného proti poškrábání, který dokáže pozvednout interiér vaší prodejny. Vedle výše uvedeného standardního provedení mohou být detekční rámy za příplatek rozšířeny o další funkce.

RF Systémy
Rembrandt XP Butique

Stylově vynikající RF produkt, tvořený úzkými anténními panely v plexi úpravě příznivě dekorativně doplňující interier prodejen.

RF Systémy
Diamond RF - Metal

Nový produkt nabízející účinnou detekci RF ochranných prvků se zabudovaným detektorem alobalových prostředků na odstínění tagů, společně s velmi propracovaným designem. Kombinace nerezové oceli a čirého plexiskla representuje image obchodů s luxusním zbožím.

RF Systémy
RF samolepky 8,2 MHz – samolepící etikety

Široká škála velikostí a povrchových úprav. Nejpoužívanější jsou samolepky v rozměru 4x 4cm s potiskem falešného čárkového kódu. Samolepky dodáváme v kotoučích po 1000 kusech.

RF Systémy
RF pevné etikety 8,2MHz

Široká škála pevných etiket. Upevnění pomocí jehly (PIN) nebo ocelového lanka. Etikety na všechny druhy zboží. Etikety se zvýšenou úrovní zabezpečení – Superlock – nelze otevřít běžným uvolňovačem.

RF Systémy
Detacher – Uvolňovač pevných etiket

Slouží k oddělení jehly PINu/ - uvolnění z ochranné etikety. V naší nabídce je i vedle standardního uvolňovače /detacheru/ s magnetickou silou do cca 4500 Gaussů i tzv. Superdetacher –uvolňovač se zesíleným magnetem až kolme 9000 Gaussů pro zvýšenou úrovní zabezpečení (Superlock).

RF Systémy
Deaktivátor RF samolepek

Deaktivátor slouží ke zkratování RF samolepky. Deaktivační deska se dodává volitelně v provedení na pult i v podpultové verzi. Deaktivátor se skládá z deaktivační desky a řídící jednotky s dvěma výstupy pro připojení deaktivačních desek/smyček.

RF Systémy
RF Safery

Safery s radiofrekvenčí cívkou/ ferritem