Kabelová ochrana

Kabelová ochrana - Lokální zabezpečení spotřební elektroniky - Smyčkové alarmy

Lokální neboli "kabelovou" ochranou zboží proti odcizení rozumíme mechanickou nebo elektronickou ochranu zboží, kdy chráněné zboží je v přímém kontaktu se zabezpečovacím zařízením, nejčastěji pomocí kabelů s kontaktními senzory nebo průvlečnými smyčkami. Tento systém představuje nejvyšší úroveň zabezpečení ochrany zboží proti odcizení, která je v případě elektronické verze prakticky stoprocentní, neboť funguje na principu uzavřeného el.obvodu.

Jakýkoliv pokus vedoucí k odstranění dotykového senzoru z chráněného zboží, přestřižení kabelu senzoru nebo jeho zkratování vyvolá akustický alarm doprovázený blikáním LED diod na napadených senzorech  a na rozvodné liště nebo ústředně.

Nabídka firmy Se-Kure, jejíž máme v ČR a SR výhradní zastoupení, obsahuje přes 10.000 konfigurací alarmových zařízení a mechanických zabezpečení.

Katalog základních řešení SE-Kure

Kabelová ochrana
Poplachové ústředny - Alarmové centrály

Poplachové ústředny s možností zabezpečení 1-120 produktů. Deaktivace pomocí klíče, klávesnice nebo dálkového ovládání. Indikace atakovaného místa, automatické upozorňování obsluhy na opětovnou aktivaci a spousta dalších funkcí.

Kabelová ochrana
Senzory – Navijáky

Široká škála senzorů pro zabezpečení veškerého vašeho vystaveného zboží. Senzory přímo k poplachové ústředně nebo k navíjení pomocí elektronického recoileru. Duální (přídavné) senzory pro ochranu odnímatelných částí zboží.

Kabelová ochrana
Ochrana - zabezpečení mobilních telefonů s napájením

Ochrana - zabezpečení mobilních telefonů a tabletů s napájením. V případě smartphonů se doporučuje navíc kombinace elektronické ochrany s mechanickými blokátory, které brání pokusům o odcizení odnímatelných částí telefonu.

Kabelová ochrana
Stojany pro ochranu spotřební elektroniky

Speciálně upravené stojany pro zabezpečení fotoaparátů, kamer, mobilních telefonů, I-podů, GPS navigací, MP3 přehrávačů, atd. Možnost napájení produktu, možnost deaktivace pomocí butonů přímo na stojanu.

Kabelová ochrana
Lokální elektronická ochrana oděvů

Ústředna s možností ochrany dvaceti oděvů. Možnost připevnění na stěnu nebo na regál, k deaktivaci slouží klávesnice, upozornění obsluhy na opětovnou aktivaci. Používá se jako doplněk zabezpečení na prodejnách vybavených RF systémy.

Kabelová ochrana
Mechanické Navijáky – Retraktory

Mechanické navijáky jako jednoduchá ochrana a současně organizéry/ pořadače pro vaše zboží, které musí zůstat na určeném místě. Volitelné koncovky, možno i odnímatelné, Mikro, mini- retraktory.

Kabelová ochrana
Mechanická ochrana notebooků - LAPTOP LOCKDOWN SET

Zařízení umožňuje bezpečnou ochranu notebooků bez ohledu na jejich velikost na speciálních "lyžinách" o šířce, 45 cm, 90 cm a 180 cm pro ochranu více produktů najednou, umístěných vedle sebe.

Kabelová ochrana
Ohebný /Bendable/ senzor

Ohebný senzor na kabelu s volitelnými ohebnými přílepkami s plošnými spoji.
S výhodou se vhodí na ochranu sluchátek a další zboží s rovným i zakulaceným podkladem.