Jednotlivé produkty

Detekční radiofrekvenční / dále jen RF/ rámy -antény  jsou k dispozici ve dvou vývojových řadách DC Tubes a Rembrandt:. Každá z těchto řad nabízí celou škálu  produktů, které se liší zejména designem v podobě rámového provedení nebo v podobě plného panelu

 

 

Jednotlivé produkty
Rembrandt XP Mono Plex

RF Monoanténa o frekvenci 8,2 MHz má záběr detekce na obě strany, jako pro pevné/závěsné/ ochranné prvky, tak pro samolepící etikety. Je vhodná pro vchody s obyčejnými „90“ dveřmi nebo pro umístění doprostřed vchodu (vstupu) s celkovým záběrem až cca 200 cm podle typu použitého ochranného prvku.

Jednotlivé produkty
DC PleX

Velmi propracovaný design antény z průhledného čirého plexiskla odolného proti poškrábání, který dokáže pozvednout interiér vaší prodejny. Vedle výše uvedeného standardního provedení mohou být detekční rámy za příplatek rozšířeny o další funkce.

Jednotlivé produkty
Rembrandt XP Butique

Stylově vynikající RF produkt, tvořený úzkými anténními panely v plexi úpravě příznivě dekorativně doplňující interier prodejen.

Jednotlivé produkty
Diamond RF - Metal

Nový produkt nabízející účinnou detekci RF ochranných prvků se zabudovaným detektorem alobalových prostředků na odstínění tagů, společně s velmi propracovaným designem. Kombinace nerezové oceli a čirého plexiskla representuje image obchodů s luxusním zbožím.