EM Technologie

Elektromagnetické systémy DIALOC

EM systémy se využívají zejména při ochraně zvukových nosičů, spotřební elektroniky, v parfumeriích, drogeriích, domácích potřebách, dárkových předmětů, železářstvích, knihkupectvích a knihovnách, ale také při ochraně majetku a vybavení firem, institucí, kanceláří.. (Ochrana PC a příslušenství, obrazů..) Nepřekonatelnou výhodou EM systému je odolnost ochraných prvků proti odstínění alobalem. Etikety můžeme použít na zboží kovového charakteru. V parfumeriích pak doceníte především detekci v plechových krabičkách či na obalech s hliníkových postřikem. Elektromagnetické etikety jsou velmi malé a nenápadné, ve formě samolepící, vhazovací či vkládací. Transparentní a laminátové etikety.
EM systémy Dialoc představují vedoucí pozici v celosvětovém měřítku, zejména pro svoji nadstandartní provozní spolehlivost s min. nároky na údržbu  a perfektní detekcí etiket ve všech třech polohách etikety v postoru detekčních bran, tzv. 3D detekce. 
Šířku detekční brány a kombinaci vhodných ochraných prvků ponechte na odbornících – pošlete poptávku a my vám navrhneme vhodné řešení.

EM Technologie
Diamond EM Premium

Nejnovější produkt, který snoubí nadstandardní detekci ochranných prvků a špičkový design tvořený masivním plexisklem uchyceným na nerezových stojnách.

EM Technologie
Ellipse 2020

Ellipse 2020 nabízí klasický rámový a elegantní design anténních rámů s výškou 180 cm, která je dostatečnou zárukou zábrany pokusů o překonání dosahu detekce ochranných prvků do výšky.

EM Technologie
Pentor Plex 3030

EM Pentor Plex je designově nadstandradní řešení elektromagnetického detekčního systému, tvořeného detekčními panely ze silného plexiskla.

EM Technologie
Deaktivátor EM etiket

Deaktivační zařízení DIALOC určené k deaktivaci samolepících nebo vhazovacích EM ochranných šítíků - etiket. Je opatřen povrchovou vrstvou odolnou otěru. Dodává se ve verzi na pult nebo pod pult nebo jako ruční verze.

EM Technologie
EM etikety - samoplepky

Elektromagnetické etikety pro knihkupectví, drogerie apod. Široká škála malých nenápadných ochranných prvků ve formě samolepící, vhazovací, vkládací. Trasparentní a laminátové etikety. Všechny EM prvky jsou odolné proti odstínění alobalem.

EM Technologie
Vhazovací EM etikety DROP IN

Velmi elegantní, účinné a pro aplikaci do knih velmi komfortní. Vhazovací, nelepivou etiketu o velikosti 3 x 90 mm vhodíme jednoduše mezi stránky knihy. Etiketa při prohlížení nevypadne, je ji obtížně nalézt a zejména nepoškodí knihu.

EM Technologie
EM Safery

Safery s elektromagnetickou etiketou.